Kierowca czarnego BMW X5 wyhamowuje rodzinę na S2. “W środku było niemowlę” (wideo)

Czasami niestety możemy na trasie trafić na kierowców, którzy uważają, że cała droga należy tylko do nich. Z takim właśnie osobnikiem mamy do czynienia na załączonym nagraniu wideo.

Kierowcy BMW X5 najprawdopodobniej nie spodobało się to, że ktoś inny „zbyt wolno” jedzie lewym pasem trasy S2. Pan się przecież bardzo spieszy i nie ma ochoty na przepisową jazdę.

Szefuncio z Passata uczy kultury na drodze. Tak się spieszył, a ma czas na głupoty (wideo)

Jak się po chwili okazało, jednak nigdzie czas go nie gonił, bo był w stanie go trochę wygospodarować na niebezpieczne głupoty. Uznał, że uprzykrzy życie autorom nagrania.

Zajechał im drogę i wyhamował prawie do zera, stwarzając ogromne zagrożenie dla siebie oraz innych uczestników ruchu. Przerażona kierująca nie wiedziała co ma zrobić. Bała się również o dziecko, które było przewożone w foteliku.

Kierowca BMW musiał pokazać swoją „wyższość” i przez ładnych kilka chwil jechał z bardzo niską prędkością. Strach pomyśleć do czego mogłoby doprowadzić takie zachowanie.

Szeryf z Audi Q7 świruje na autostradzie. “Musiał go wyhamować, bo by nie wytrzymał” (wideo)

Autorzy nagrania zgłosili sprawę na policję, ale niestety nie wiemy czy udało się coś w tej sprawie już wyjaśnić. Mamy nadzieję, że dzięki filmowi uda się namierzyć i ukarać kierowcę.