Kierowca BMW M4 ma wszystko w poważaniu. “Wyminął go driftem z prawej strony” (wideo)

Driftowanie w ruchu publicznym nigdy nie jest dobrym pomysłem. Po pierwsze stwarza to ogromne zagrożenie dla innych, a po drugie grozi nam za to wysoka kara.

Nadal jednak nie brakuje kierowców, którzy podejmują takie ryzyko. Jednym z nich jest bohater załączonego nagrania wideo, właściciel BMW M4 F82.

Napaleniec z BMW driftował na parkingu między ludźmi. Za taki “trening” zapłaci 5000 zł (wideo)

Uważa on, że tak doskonale zna swój samochód i potrafi nad nim panować, że wywołuje na drodze naprawdę niebezpieczne sytuacje. Chociażby takie, jaką „popisał się” na filmie.

Wychodząc driftem z jednego z zakrętów postanowił wyminąć samochód autora nagrania z prawej strony. Musiał oczywiście w tym celu wjechać na pas ruchu pod prąd.

Tym razem mu się udało, ale brak wyobraźni i brawura mogą wkrótce skończyć się dla niego boleśnie. Kierowca nie rozumie chyba, że krzywdę może zrobić nie tylko sobie, ale również innym.

Drift BMW M4 F82 mu “nie pyknął”. “Powinien się cieszyć, że uderzył w krawężnik” (wideo)

BMW M4 generacji F82 napędzane jest silnikiem 3.0 R6. W standardowym modelu generuje on 431 koni mechanicznych, a w odmianie Competition 450 koni mechanicznych. Czas przyspieszenia od 0 do 100 km/h wynosi odpowiednio 4,1 i 4,0 sekundy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez #BMW…..M (@bmw.bestas)