Kierowca Audi A5 nie może stracić ani sekundy. “TIRy rozstępują się przed nim jak morze” (wideo)

Drogi szybkiego ruchu są miejscem, w którym niestety dość często można spotkać kierowców przekraczających dozwoloną prędkość. Czasami bywa i tak, że nie jest to ich jedyny „grzech”.

Kolejnym jest kurczowe trzymanie się lewego pasa i przeganianie każdego, kto próbuje jechać wolniej przed nimi. Jeszcze gorzej, gdy akurat taki jegomość trafi na kierowcę TIR-a, który wyprzedza kolegę po fachu.

Ten kierowca TIR-a dostaje wysypki, gdy ktoś go wyprzedza. “Teraz grubo przesadził” (wideo)

Mruganie światłami drogowymi, klakson i czasami jeszcze „na do widzenia” wyhamowanie ciężarówki na prawym pasie, żeby pokazać swoje niezadowolenie. Niestety, w sieci można znaleźć mnóstwo nagrań z tego typu zachowaniem.

Na tym, które załączamy, możesz zobaczyć kierowcę Audi A5 w wersji Cabrio. On również trafił na dwie ciężarówki podczas jazdy autostradą A1. Musiał coś z tym zrobić, bo by nie wytrzymał kilkunastu sekund.

Przekombinował pod maską starej Bawary. Teraz TIR-y na autostradzie wyprzedza bokiem (wideo)

Wjechał między naczepy i naciskał na kierowców zawodowych, aby zrobili mu miejsce między ciężarówkami. Jeden z użytkowników TIR-a stwierdził, że nie ma ochoty dyskutować z kimś takim i delikatnie odbił w prawo.