Jego Audi RS7 Sportback miało być po prostu inne. “Wygląda jak z gry komputerowej” (wideo)

Istnieje wiele sposobów na zmianę wyglądu samochodu, który już posiadamy. Czasami może zdarzyć się tak, że komuś po prostu znudzi się jazda seryjnym autem.

Bardzo popularną metodą jest oklejenie auta folią w innym kolorze. Firmy zajmujące się produkcją tego materiału są w stanie wykonać przeróżne okleiny.

Okleił Rollsa złotym chromem. “Możesz się w nim przejrzeć i zobaczyć jaki jesteś biedny” (wideo)

Doskonale rozumiemy, że wszystko jest kwestią gustu i różne rzeczy mogą się podobać różnym ludziom. Tym razem mamy do czynienia z Audi RS7, którego wygląd z pewnością budzi skrajne emocje.

Właściciel postanowił okleić całe auto czymś w rodzaju czarnego zamszu. Niektórym osobom może się to skojarzyć z grą wideo o słabych ustawieniach graficznych, lub problemami z załadowaniem się tekstur.

Pod maską Audi RS7 pracuje podwójnie turbodoładowana jednostka V8 o pojemności 4.0 litrów. Generuje ona moc 605 koni mechanicznych oraz moment obrotowy wynoszący 750 niutonometrów.

Facet okleił swoje auta milionami diamentów. “Ubezpieczyciel nie odbiera telefonów” (wideo)

Napęd na wszystkie koła Quattro zapewnia przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 3,7 sekundy. Maksymalna prędkość, do jakiej będziemy w stanie się rozpędzić tym 4-drzwiowym coupe to 305 km/h.

@ricochet100

Audi #wrap #different #style #velvet #Brum #rawfootage #BLACKEST #STEALTH

♬ Baianá (Sped Up Version) – Bakermat