Facet w Audi Q8 pokazał Rosjanom, że ich Łady to dno. “Nie boi się żadnego błota” (wideo)

Wjeżdżanie w naprawdę trudny teren samochodem seryjnym nie jest najlepszym pomysłem. Przydałoby się chociaż doposażyć nasze auto w odpowiednie ogumienie.

Są jednak osoby, które podejmują ryzyko i chcą sprawdzić możliwości swojego SUV-a. Na taką próbę zdecydował się właściciel Audi Q8, które zobaczysz na załączonym nagraniu wideo.

Co za petarda! Nie wierzyli, że przejedzie, ale on trzymał gaz do dechy w swoim Audi Q8 (wideo)

Musiał się przedostać przez gęste i dość głębokie błoto. Wszyscy obserwujący nie dawali mu żadnych szans na pokonanie tak trudnej przeszkody autem na drogowych oponach.

Po chwili przecierali oczy ze zdziwienia, gdy okazało się, że seryjne Audi z napędem na wszystkie koła Quattro radzi sobie z tym całkiem nieźle. Czegoś takiego się nie spodziewali.

Widok pokrytego błotem Audi Q8 nie jest czymś, co spotykamy każdego dnia. SUV-y te zazwyczaj lśnią na parkingach i bulwarach i rzadko kiedy ich właściciele wybierają się w taki teren.

“Szefu” przyjechał skontrolować chłopaków na budowie. “Maybach błota się nie boi” (wideo)

Audi oferuje ten model w wielu wariantach napędowych. Topowym jest oczywiście RS Q8, gdzie pod maską pracuje 600-konny silnik 4.0 V8. Tą wersją możemy rozpędzić się od 0 do 100 km/h w 3,8 sekundy.