Dzieci skaczą po dachu wyjątkowego Lexusa LFA. “Właściciel auta za 3 mln zł stał obok” (wideo)

W wielu miejscach na świecie, raz na jakiś czas organizowane są zloty i wystawy motoryzacyjne. Zwiedzający mają okazję do obejrzenia swoich ulubionych samochodów.

Często, wcześnej widywali je tylko w internecie, prasie czy telewizji. Zobaczenie wymarzonego supersamochodu na własne oczy zawsze robi dużo większe wrażenie.

Dzieciak “musiał” się oprzeć o Bugatti warte 14 mln zł. “Rodzice nawet nie zareagowali” (wideo)

Autor załączonego nagrania wideo mógł wreszcie obejrzeć Lexusa LFA. Majstersztyk japońskiej inżynierii, który został wyprodukowany w liczbie tylko 500 egzemplarzy.

Lexus LFA
Lexus LFA

Pod jego maską pracuje jeden z najlepiej brzmiących silników w historii. 4.8 litrowe, wolnossące V10 generuje moc 560 koni mechanicznych i moment obrotowy wynoszący 480 niutonometrów.

Napęd przekazywany jest wyłącznie na tylną oś, za pośrednictwem 6-stopniowej przekładni automatycznej. Czas przyspieszenia od 0 do 100 km/h wynosi 3,7 sekundy, a prędkość maksymalna to 325 km/h.

Lexus LFA, którego wartość obecnie wzrosła do około 3 milionów złotych, z pewnością zrobił ogromne wrażenie na niejednym odwiedzającym. Jednak to, co jeszcze można było zobaczyć na tym „stoisku”, mogło wywołać niemałe oburzenie.

Lexus LFA
Lexus LFA

Bez opieki skakał między autami wartymi miliony dolarów. Rodzice chłopca mieli to gdzieś (wideo)

Na dachu, masce i szybach Lexusa LFA biegała sobie, jak gdyby nigdy nic, dwójka dzieci. Jak możemy wyczytać w opisie pod nagraniem, były to pociechy samego właściciela auta.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez @sicktuners