Dla niego rok 2023 nie zaczął się szczęśliwie. Wydachował swoje Porsche za milion zł (wideo)

Nie wszyscy szczęśliwie rozpoczęli nowy, 2023 rok. O pomyślności zdecydowanie nie może mówić właściciel auta, które zobaczysz za chwilę na załączonym nagraniu wideo.

Już pierwszego dnia 2023 roku, w Księstwie Monako doszło do poważnego zdarzenia drogowego. Na jednej z uliczek można było zobaczyć wywrócone do góry kołami Porsche.

Na oczach właściciela zniszczył Ferrari LaFerrari warte 17 mln zł. “Wysiadaj. Ale już!” (wideo)

Nie wiemy niestety co było tego przyczyną, ale z pewnością lokalni policjanci szybko to ustalą. Mamy nadzieję, że żadnemu z uczestników nic poważnego się nie stało.

Na dachu wylądował model Cayenne Coupe w wersji Turbo GT. To najszybsza odmiana tego niemieckiego SUV-a. Pod jej maską pracuje podwójnie turbodoładowany silnik V8 o pojemności 4.0 litrów.

Generuje on moc 640 koni mechanicznych oraz moment obrotowy wynoszący 850 niutonometrów. Pozwala to na przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 3,3 sekundy i osiągniecie prędkości maksymalnej 300 km/h.

Cayenne Turbo GT prowadzi się jak po szynach. “Jeszcze nigdy nie jeździłem tu SUV-em” (wideo)

Samochód ten został stworzony do szybkiego pokonywania zakrętów, ale jak widać, są i tacy, którzy potrafią z tym przesadzić. W polskich salonach Porsche, cena Cayenne Coupe Turbo GT startuje od 1 007 000 złotych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez @policemonegasque98