Atak zimy nie powstrzymał licealisty. “Musiał przyszpanować otwieranym dachem” (wideo)

Posiadanie auta z otwieranym dachem ma zarówno mnóstwo plusów jak i minusów. Użytkownicy takich samochodów muszą być przygotowani na pewne niedogodności.

W niektórych przypadkach, korzystanie z samochodu typu cabrio zimą może przysparzać problemów. Izolacja cieplna nie zawsze jest na bardzo wysokim poziomie i można odczuć niższy poziom komfortu.

Polak w Maździe MX-5 zjada nowe McLareny na torze. “Nie moc się liczy, a umiejętności” (wideo)

Oczywiście latem da się to z nawiązką nadrobić i poczuć przyjemny wiatr we włosach. Dodatkowo przyciągając zazdrosne spojrzenia innych uczestników ruchu.

Bohater załączonego nagrania wideo postanowił, że on będzie z cabrio korzystał przez cały rok. Niezależnie od warunków pogodowych będzie jeździł z opuszczonym dachem.

Widok Mazdy MX-5 podczas śnieżycy przyciąga wzrok chyba nawet bardziej niż w okresie letnim. Najwidoczniej kierowca uważa, że wystarczy się tylko odpowiednio ubrać i można z kabrioletu korzystać przez cały rok.

“Szpanerskie” BMW cabrio przestało działać w złym momencie. “Wstyd na całe osiedle” (wideo)

Niezbyt mocny, wolnossący silniczek 1.6 czy 1.8 pozwala również na trochę frajdy w takich warunkach. Tylnonapędowa Miata chętnie zarzuca tyłem, ale nie radzimy oczywiście driftować na drogach publicznych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez CÂÑŸØŃ🔥 (@_im_down)