Zobaczył na drodze swoje wymarzone Audi R8. Kierowca chciał się popisać i “nie pykło” (wideo)

Na drogach od czasu do czasu możemy spotkać nasze samochody marzeń. Starajmy się jednak nie prowokować ich kierowców, bo może się to skończył w nieprzyjemny sposób.

Autor załączonego nagrania wideo zauważył białe Audi R8. Niemieckie, 2-osobowe coupe zawsze przyciąga wzrok i robi wrażenie swoją stylistyką.

Dostał do dyspozycji limitowane Audi R8 GT. “Z łóżka prosto do auta i na tor wyścigowy” (wideo)

Postanowił wyciągnąć telefon i uwiecznić samochód na nagraniu. Kierowca Audi to zauważył i najwidoczniej chciał się popisać potencjałem 5.2 litrowej jednostki V10.

Niestety, po wciśnięciu gazu stracił panowanie nad autem i wjechał prosto w auto autora nagrania. Z pewnością nie tak wyobrażał to sobie kierowca Audi R8.

Nie wiemy jaki dokładnie jest to wariant tego modelu. Niemcy oferują R8 zarówno w wersji z napędem Quattro jak i wyłącznie z napędem na tył. Silnik V10 występuje również z kilkoma poziomami mocy, od 540 do nawet 620 koni mechanicznych.

Oto Audi R8 Coupe GT RWD (2022). Ostatnie spalinowe R8 V10 kupią tylko 333 osoby (wideo)

Najnowsza wersja Audi R8 to limitowana do 333 egzemplarzy odmiana GT. Tutaj mamy do czynienia z mocą 620 koni mechanicznych oraz napędem wyłącznie na tylną oś.

Idiot in an R8 loses control and hits someone from IdiotsInCars