Wjechali do tunelu na Zakopiance “Audiczką” A4 i zaczęli rapować. “To będzie ich kawałek” (wideo)

Są takie miejsca na drogach, w których zachowanie kierowców się nieco zmienia. Jednym z takich przykładów są tunele, gdzie wielu osobom coś się przestawia w głowach.

Widzieliśmy już kierowców, którzy po prostu muszą w tym miejscu depnąć gaz do dechy. Inni hałasują swoim głośnym silnikiem wykorzystując echo. Jeszcze inni postanawiają się zatrzymać, aby zrobić zdjęcie lub… nakręcić teledysk.

“Krzysztof” z Golfa musiał zawładnąć tunelem. “Stracił głowę jak zobaczył BMW” (wideo)

Właśnie z tym ostatnim zachowaniem mamy do czynienia na załączonym nagraniu wideo. Pochodzi ono z nowo otwartego tunelu na Zakopiance na trasie S7 pod Luboniem Małym.

Dwóch mężczyzn zaparkowało swoje Audi na poboczu, włączyło światła awaryjne i wyszło z samochodu. Następnie jeden wyciągnął kamerę, a drugi zaczął do niej „rapować”.

Zgodnie z przepisami, zatrzymywanie pojazdu w tunelu jest zabronione. Można za to wykroczenie otrzymać mandat w wysokości 200 złotych. Za tamowanie lub utrudnianie ruchu jest to już 500 złotych.

Wjechał do nowego tunelu w Warszawie i stanął na środku. Musiał zrobić fotki Golfa GTI (wideo)

W niektórych przypadkach funkcjonariusz może stwierdzić, że było to stworzenie zagrożenia w ruchu lądowym. Wtedy sprawa trafia do sądu, który może nałożyć karę wynoszącą nawet do 30 000 złotych.