Uznał, że nie chce mieć seryjnego Ferrari SF90. Teraz “ciut mocniej” wyróżnia się z tłumu (wideo)

Może się wydawać, że kupując auto warte około 3 milionów złotych, wszystko będzie w nim właścicielowi pasowało. Zdarzają się jednak również tacy, którzy nie mogą jeździć seryjnym samochodem.

Jedną z takich osób jest właściciel widocznego na załączonym nagraniu wideo Ferrari SF90 Stradale. Samochód został poddany licznym modyfikacjom, przez co wygląda teraz jeszcze lepiej.

Novitec sprawił, że seryjne Ferrari SF90 Spider wygląda nudno. Ich wersja ma 1109 KM (wideo)

Na karoserii pojawił się karbonowy pakiet stylistyczny przygotowany przez firme RYFT. Jest to też pierwszy egzemplarz na świecie z karbonowym dachem.

W nadkolach zawitały 21- oraz 22-calowe felgi, a o obniżenie nadwozia zadbało zawieszenie marki KW. Jest też nowy wydech i wkrótce ma się pojawić kilka dodatkowych elementów od Noviteca.

Największe wrażenie w tym aucie robi chyba lakier. Delikatny odcień zieleni wygląda tutaj obłędnie. Kolor ten był natomiast obecny na karoserii już w momencie wyjechania z fabryki.

Nie chciał jeździć seryjnym Ferrari “jak wszyscy”. Teraz jego SF90 wygląda jak batmobil (wideo)

Ferrari SF90 Stradale to hybryda, która zapewnia kierowcy moc 1000 koni mechanicznych. Czas przyspieszenia od 0 do 100 km/h to 2,5 sekundy, a prędkość maksymalna przekracza 340 km/h.