Swoim rodzinnym BMW chciał się sprawdzić z Lamborghini. “Gość z Huracana w szoku” (wideo)

W ofercie wielu producentów można spotkać rodzinne SUV-y w sportowym wydaniu. Jednym z doskonałych przykładów może być chociażby BMW X3 z literką M w nazwie.

Pod maską najnowszej odmiany pracuje 3.0 litrowy motor R6 z turbodoładowaniem. W seryjnej postaci generuje on 510 koni mechanicznych oraz 650 niutonometrów momentu obrotowego.

Nawet nie startuj do tego “miejskiego BMW”. Pod maską ma tyle co Lamborghini Aventador (wideo)

Właściciel egzemplarza widocznego na załączonym nagraniu wideo postanowił jednak nieco podnieść jego potencjał. Obecnie pod prawą stopą ma do dyspozycji moc 720 koni mechanicznych.

Miał on okazję spróbować szczęścia w wyścigu z seryjnym Lamborghini. Tuż obok niego, na pustej płycie lotniska stanął Huracan w wydaniu Performante.

Za napęd we włoskim supersamochodzie odpowiada wolnossące V10 o pojemności 5.2 litra. W tej konkretnej wersji mamy do czynienia z mocą 640 koni mechanicznych oraz momentem obrotowym wynoszącym 600 niutonometrów.

Chłopcy wożą się dwoma Lamborghini. Podjechał cwaniak w BMW 5 i ich “sklepał” (wideo)

Panowie zmierzyli się ze sobą w kilku pojedynkach ze startu zatrzymanego oraz z rolki. Kondycja rodzinnego SUV-a z Monachium naprawdę imponuje.