Rzucili go na głęboką wodę. Praktykant w hotelu musiał zaparkować Porsche 918 Spyder (wideo)

Wielu młodych ludzi, zanim zacznie swoją karierę zawodową, odbywa praktyki przygotowujące do zawodu. W różnych miejscach na świecie może to wyglądać w bardzo odmienny sposób.

Miłośnicy egzotycznej motoryzacji mogą pozazdrościć bohaterowi załączonego nagrania wideo. Ten młody chłopak najwidoczniej zaczął swoje praktyki jako parkingowy w hotelu.

Parkingowy zlał się potem. Nie mógł zamknąć drzwi w Pagani Huayra wartym 11 mln zł (wideo)

Na filmie widzimy jedno z zadań, z jakimi musiał się zmierzyć. Przyszło mu zaparkować 1 z 955 egzemplarzy Porsche 918 Spyder, marzenie największych fanów tej niemieckiej marki.

Samochód ten napędzany jest układem hybrydowym opartym o V8 o pojemności 4.6 litra. Kierowca ma do dyspozycji łącznie 887 koni mechanicznych oraz 1280 niutonometrów momentu obrotowego.

Dzięki napędowi na wszystkie koła, czas przyspieszenia od 0 do 100 km/h wynosi zaledwie 2,6 sekundy. Maksymalna prędkość, do jakiej możemy się rozpędzić Porsche 918 Spyder to 345 km/h.

Parkingowy podstawił mu Lamborghini należące do kogoś innego. “Ale to nie jest mój wóz” (wideo)

Wbrew pozorom, zadanie zaparkowania tak wartościowego samochodu nie jest łatwe. Młodemu kierowcy z pewnością towarzyszy wielki stres na myśl o kosztach wymiany chociażby zarysowanej o krawężnik felgi.

https://youtu.be/eL6M-cJhqU4