McLaren 720S z karbonowym pakietem Zacoe. “Nikt nie przejdzie obok niego obojętnie” (wideo)

Chcąc wyróżnić swoje auto z tłumu, właściciele samochodów często sięgają po gotowe pakiety stylistyczne od tunerów. Jedne z nich są delikatne, inne dość znacznie zmieniają wizerunek samochodu.

Tym razem mamy do czynienia zdecydowanie z tą drugą grupą. Posiadacz żółtego egzemplarza McLarena 720S postawił na dość obfity w elementy zestaw od firmy Zacoe.

Tuner Zacoe poprawił 1000-konne Ferrari SF90 Stradale. “Subtelnie, funkcjonalnie i ze smakiem”

Na załączonym nagraniu wideo zobaczysz pewne fragmenty montażu nowych części z karbonu. Niektóre z nich wymagały wiercenia czy cięcia oryginalnych elementów karoserii.

W McLarenie pojawiło się również na nowo obszyte wnętrze, oraz oczywiście nowe felgi. O nieco lepsze brzmienie silnika V8 zadbał układ wydechowy marki Fi Exhaust.

Za napęd McLarena 720S odpowiada podwójnie turbodoładowana jednostka o pojemności 4.0 litrów. Generuje ona moc 720 koni mechanicznych oraz moment obrotowy wynoszący 770 niutonometrów.

Tym karbonowym pakietem od Zacoe odwrócisz uwagę od wielkiego grilla w BMW M3 i M4

Gotowy samochód robi na drogach piorunujące wrażenie. Mamy jednak świadomość, że nie każdemu będą się podobały liczne lotki, dokładki i spojlery. Firma Zacoe nie powinna mieć jednak problemów ze sprzedażą swojego pakietu.