Mało co brzmi lepiej niż Aventador z wydechem Gintani. “Przy każdej redukcji mam ciary” (wideo)

Po niedzielnym obiadku warto się trochę zrelaksować. Wielu miłośników motoryzacji z pewnością uwielbia spędzać wolny czas oglądając w sieci nagrania ze swoimi wymarzonymi autami.

Załączony materiał wideo zapewne spełni oczekiwania takich osób. Zobaczą na nim jeden z najbardziej pożądanych i emocjonujących modeli z gamy Lamborghini.

Był przerażony podczas przejażdżki. Aventador SVJ z wydechem Gintani “zrył mu baniak” (wideo)

Chodzi konkretnie o Aventadora Coupe w wydaniu SVJ. Włosi zbudowali tylko 900 egzemplarzy tego wariantu i jeden z nich pokazuje co potrafi na załączonym nagraniu wideo.

Dodatkowo, właściciel zamontował układ wydechowy marki Gintani. Totalnie zmienia on charakterystykę brzmienia wolnossącej jednostki V12 o pojemności 6.5 litra.

Generuje ona moc 770 koni mechanicznych oraz 720 niutonometrów momentu obrotowego. Dzięki napędowi na wszystkie koła czas przyspieszenia od 0 do 100 km/h wynosi 2,8 sekundy. Prędkość maksymalna to 351 km/h.

Aventador SVJ z wydechem Gintani wyje w niebogłosy. “Trzeba jeździć w stoperach” (wideo)

Najlepszy, zaraz obok stylistyki tego włoskiego potwora, zdecydowanie jest ryk V12. Polecamy oglądanie tego klipu korzystając z dobrej jakości słuchawek lub głośników.