Lamborghini Gallardo pod prasą hydrauliczną. “Wszystko tylko dla lajków i wyświetleń” (wideo)

Twórcy treści na platformy społecznościowe prześcigają się w pomysłach na jak najbardziej szalone nagrania. W wielu z nich udział biorą również sportowe i egzotyczne samochody.

Niektórzy decydują się na dość drastyczne obchodzenie się z nimi. Wszystko po to, aby zyskać jak największą liczbę wyświetleń i „lajków”. Często spotyka się to oczywiście z niezbyt miłymi komentarzami.

Zrobił salto nad 13 mln złotych. Zaryzykował uszkodzenie karoserii dla wyświetleń (wideo)

Autorzy załączonego nagrania wideo również postanowili zniszczyć jeden z samochodów. Pod prasę hydrauliczną wjechali bowiem czerwonym Lamborghini Gallardo.

Lamborghini Gallardo
Lamborghini Gallardo

Ten włoski supersamochód budowano w latach 2003-2013. Na filmie możesz zobaczyć egzemplarz z pierwszych lat produkcji, sprzed faceliftingu.

Niestety nie wiemy jaka jest jego historia. Samochód wyglądał na „zdrowy”, ale niestety panowie z nagrania sprawili, że teraz może już trafić tylko i wyłącznie na złom.

Lamborghini Gallardo
Lamborghini Gallardo

Za napęd wczesnych Gallardo odpowiada wolnossący silnik V10 o pojemności 5.0 litrów. W zależności od wariantu generuje on od 500 do 530 koni mechanicznych.

Jest bardzo pewny swoich umiejętności. Potrafi zaryzykować wiele dla dobrego ujęcia (wideo)

Samochód ten dość mocno stracił już na wartości. Nadal jednak nie każdy może sobie na niego pozwolić i niszczenie go tylko i wyłącznie dla wyświetleń może oburzyć wielu miłośników motoryzacji.