Kurier dostarczył im wielką drewnianą skrzynię. W środku rzadkie Pagani warte majątek (wideo)

Odbiór samochodu z salonu jest bardzo przyjemną rzeczą, którą wielu z nas już doświadczyło. Zdarzają się jednak jeszcze bardziej efektowne sposoby na przekazanie samochodu.

Na załączonym nagraniu wideo zobaczysz moment dostarczenia 1 z 5 egzemplarzy Pagani Zonda Revolucion. Dokładnie ta sama sztuka zaprezentowana została na targach motoryzacyjnych w Genewie w 2014 roku.

Lewis Hamilton sprzedał swoje Pagani Zonda 760 LH. Nie uwierzysz, jak dużo kasy na tym zarobił

Jest to jedna z najbardziej wyczynowych wersji Zondy. Za napęd odpowiada tu silnik V12 o pojemności 6.0 litrów, który generuje równe 800 koni mechanicznych oraz 730 niutonometrów momentu obrotowego.

Takie parametry, w połączeniu z masą wynoszącą zaledwie 1070 kilogramów, pozwalają na przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 2,7 sekundy. Prędkość maksymalna to ponad 350 km/h.

Do Stanów Zjednoczonych auto przypłynęło z Japonii w wielkiej drewnianej skrzyni. Na nagraniu zobaczysz proces jego rozpakowywania, oraz wszystkich akcesoriów, jakie wraz z nim dostarczono.

Tak wygląda “Królestwo Pagani” od środka. Ich najnowsze auto kosztuje 14 mln zł netto (wideo)

Nie wiemy jaką kwotę musiał zapłacić nowy właściciel, aby stać się właścicielem tak ekskluzywnego auta. W 2013 roku Pagani życzyło sobie za to auto 2 200 000 euro, czyli około 10 000 000 złotych.