Kierowca Audi Q7 z Wodzisławia ratuje TIR-a. “To jest prawdziwa reklama Quattro” (wideo)

Na naszych drogach spotykamy naprawdę wielu kierowców ciężarówek. W zimowym okresie ich praca bywa jeszcze cięższa niż zazwyczaj, bo łatwiej o dużo trudniejsze warunki pogodowe.

Na zaśnieżonym, lub co gorsza, oblodzonym wzniesieniu taki ciężki TIR często może sobie po prostu nie poradzić. Gdy ciężarówka stanie w miejscu, mogą się utworzyć ogromne korki.

Atak zimy, TIR-y stoją. “Dżentelmen w Audi A8 użył swojej największej broni. Quattro” (wideo)

Należy wtedy poprosić o pomoc kogoś, kto będzie w stanie „podholować” auto pod górę. Na nagraniach umieszczonych w sieci, chyba najczęściej w tej roli występują kierowcy samochodów marki Audi z napędem Quattro.

Nie inaczej jest w przypadku widocznym pod załączonym linkiem. Możemy zobaczyć jak Audi Q7 drugiej generacji z łatwością wciąga na górę ciągnik siodłowy z naczepą.

Autor nagrania sam stwierdził, że właśnie „to jest prawdziwa reklama Quattro”. Nie ma się co temu dziwić, taki widok musi robić wrażenie. Brawo!

“Heros” z RS3 rzucił się na pomoc bezradnym z busa. “5 garów i Quattro zrobiły swoje” (wideo)

Audi Q7 tej generacji oferowane jest z szeroką gamą silników. Najmocniejszy wariant to obecnie SQ7, gdzie pod maską pracuje 4.0 litrowy silnik V8 TFSI o mocy 507 koni mechanicznych. Cena bazowego modelu startuje od 319 800 złotych.

https://www.tiktok.com/@onelasttime9/video/7178182921260436741