Dźwięk AMG umila mu każdy poranek. Wszyscy sąsiedzi wiedzą, o której jedzie do roboty (wideo)

Wstawanie o poranku do pracy dla wielu jest czymś najgorszym. Niektórzy natomiast bardzo chętnie się budzą, szczególnie w okresie zimowym. Wiedzą, że czeka ich bardzo przyjemny moment.

Mowa o zimnym rozruchu swojego samochodu. Jeśli jesteś właścicielem auta, na którego dźwięk silnika nie można narzekać, coldstart może Cie pobudzić w bardzo przyjemny sposób.

Zimny rozruch C63 AMG budzi całe osiedle. Postarał się, żeby było jeszcze głośniej (wideo)

Na załączonym nagraniu wideo zobaczysz jeden z przykładów. Poranne odpalanie uwiecznił właściciel Mercedesa-AMG E 63 S 4MATIC+ generacji W213 sprzed liftingu.

Pod maską tego samochodu pracuje podwójnie turbodoładowane V8 o pojemności 4.0 litrów. Kierowca ma do dyspozycji 612 koni mechanicznych oraz 850 niutonometrów momentu obrotowego.

Według danych dostarczonych przez producenta, samochód ten potrafi rozpędzić się od 0 do 100 km/h w zaledwie 3,4 sekundy. Prędkość maksymalna przekracza natomiast 300 km/h.

Załadował do swojego CLS-a 63 AMG przelotowy wydech i 700 KM. Dźwięk zwala z nóg (wideo)

Dźwięk uruchamianego na zimno silnika to dla wielu miłośników motoryzacji coś wspaniałego. Mamy tylko nadzieję, że nie jest to uciążliwe dla sąsiadów.