Dostała w prezencie Mercedesa-AMG G 63. Paczka nie zmieściła się pod choinką (wideo)

Okres świąteczny to czas spędzany z rodziną, w którym jednym z elementów jest wręczanie sobie prezentów. Wszyscy wiemy, że głównie chodzi o symbol i pamięć o bliskich.

Są też jednak tacy, którzy po prostu muszą się pokazać i umieszczają pod choinką podarki warte majątek. W niektórych przypadkach mogą się one nawet nie zmieścić pod świątecznym drzewkiem.

Nie przebijesz jego pomysłu na prezent na święta. Musieli wstrzymać ruch, by go dostarczyć (wideo)

Podobnie jak w sytuacji przedstawionej na załączonym nagraniu wideo. Ktoś nieźle zaszalał i postanowił wręczyć bliskiej osobie nowego Mercedesa-AMG G 63.

Terenowy model z 4.0 litrowym silnikiem V8 pod maską nie zmieścił się pod choinką. Udało się go jednak bardzo efektownie zapakować do ogromnej „paczki”.

Kierowca G 63 ma do dyspozycji moc 585 koni mechanicznych oraz moment obrotowy 850 niutonometrów. Czas przyspieszenia od 0 do 100 km/h to tylko 4,5 sekundy, a prędkość maksymalną ograniczono elektronicznie do 240 km/h.

Elektryczny prezent pod choinką. “Dzwonił do producenta, bo zapomniał jak go odpalić” (wideo)

W polskich salonach Mercedesa, Klasę G w wydaniu AMG kupimy za 975 600 złotych. Dużo droższy jest natomiast wariant 4×4², za którego trzeba zapłacić minimum 1 566 200 złotych.