Zrobili “dowcip” właścicielowi Lamborghini. Gdy zszedł na dół przetarł oczy ze zdziwienia (wideo)

Z pewnością masz w swoim otoczeniu chociaż jednego takiego znajomego, który uwielbia robić innym dowcipy. Autor załączonego nagrania sam jest takim „śmieszkiem”.

Postanowił wywołać szok i niedowierzanie na twarzy właściciela Lamborghini Aventadora SVJ. Mamy nadzieję, że był to jego znajomy, a nie przypadkowa osoba.

Okleili jej Aventadora dwoma milionami kamieni. Tym autem na myjnię już nie pojedzie (wideo)

Piękne, czarne, lśniące włoskie auto zaparkowało pod biurowcem. Mężczyzna uznał to za idealny moment do rozpoczęcia akcji. Postanowił ochlapać karoserię Aventadora czymś białym.

Najprawdopodobniej był to jogurt, lub inny podobny produkt z działu nabiału. Nie musimy chyba wspominać, co miał sobie pomyśleć właściciel gdy zobaczył auto w takim stanie.

Jego mina, gdy zszedł na dół do swojego włoskiego supersamochodu była bezcenna. Autorzy „dowcipu” nie mogli wytrzymać ze śmiechu obserwując jego reakcję z oddali.

Założył mobilne studio detailingowe. Teraz myje samochody na ulicy w centrum miasta (wideo)

Lamborghini Aventador SVJ to prawie najmocniejszy wariant tego modelu. 6.5 litrowy silnik V12 generuje moc 770 koni mechanicznych, która pozwala na przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 2,8 sekundy i osiągnięcie prędkości 351 km/h.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Lamborghini (@lamborghini.mania)