Zrobiła sobie fotkę na Mercedesie SLR McLaren. “Kochanie, ta maska kosztuje 360 tys. zł” (wideo)

Elementy karoserii do niektórych samochodów egzotycznych potrafią kosztować naprawdę kosmiczne pieniądze. Z pewnością słyszałeś już o niektórych kwotach.

Przykładowo, koszt zamówienia nowych drzwi do McLarena Senna to 550 000 złotych. Sama wymiana przedniej szyby wiąże się z wydatkiem 18 500 złotych.

Powiedział jak drogi w utrzymaniu jest McLaren Senna. Drzwi kosztują tyle co BMW M4 (wideo)

W przypadku starszych aut wcale nie jest lepiej. Konieczność zakupu nowej maski do Mercedesa SLR McLaren będzie Cię kosztowała około 360 000 złotych.

Nie jesteśmy sobie więc w stanie wyobrazić co czuł właściciel jednego z nich, który zobaczył swoją żonę „w akcji”. Ta postanowiła usiąść na masce, żeby zrobić efektowny materiał na media społecznościowe.

Mercedes SLR McLaren
Mercedes SLR McLaren

Gdy mąż spytał co ona wyprawia, usłyszał w odpowiedzi, że powinien ją wspierać. Mamy nadzieję, że cudem obyło się bez żadnych uszkodzeń.

Mercedes SLR McLaren to świetne auto kolekcjonerskie. Pod maską skrywa doładowany kompresorem silnik V8 o pojemności 5.5 litra, który generuje moc 626 koni mechanicznych.

Mercedes SLR McLaren MSO Heritage Edition. “Chcę ten wydech w pozostałych ośmiu” (wideo)

Autor nagrania jest wielkim fanem tego auta. Sam posiada aż 9 egzemplarzy SLR-a i przyznaje, że to nie koniec jego zakupów. Ma nadzieję, że w przyszłości zarobi na nich krocie.