Złodziej podjechał zatankować swojego Tourana. W kilka sekund zaroiło się tam od policji (wideo)

Wielu przestępców myśli, że są nieuchwytni. Wierzą, że znaleźli idealny sposób na kradzież cennych przedmiotów i nikt nie będzie w stanie ich zidentyfikować.

Często nawet nie zdają sobie sprawy, że ich tok działania jest właśnie rozpracowywany i że wkrótce mogą się spodziewać aresztowania. Podobnie było w przypadku gościa widocznego na załączonym nagraniu wideo.

Pijany kierowca TIR-a zatrzymany przez ITD. Na pace pod plandeką nowy Mercedes-Benz Klasy S

„Specjalizował” się on w kradzieży systemów nawigacji z maszyn rolniczych. W okresie od kwietnia do lipca odnotowano aż 10 włamań, gdzie łączna wartość strat wyniosła ponad 960 000 złotych.

Funkcjonariusze policji w końcu trafili na sprawcę i postanowili go zatrzymać. Zrobili to w bardzo widowiskowy sposób na jednej ze stacji benzynowych. Gość niczego się nie spodziewał.

Gdy podjechał swoim Volkswagenem Touranem pod dystrybutor, nagle otoczyły go trzy nieoznakowane radiowozy. Po chwili wyskoczyło z nich kilku uzbrojonych funkcjonariuszy.

Szalony pościg za Audi. Policja musiała strzelać, złodziej uciekał kładką dla pieszych (wideo)

W tym momencie już wiedział, że ma przechlapane. 35-letni mężczyzna został aresztowany i wkrótce trafi przed sąd. Grozi mu nawet do 8 lat więzienia.