Zauważył, że typek robi sobie zdjęcia siadając na jego Porsche. “Wracaj do swojego Civica” (wideo)

Pozerstwo w sieci, a głównie na portalach społecznościowych to bardzo częste zjawisko. Z pewnością również sam znasz kilka osób, które na przykład uwielbiają sobie robić zdjęcia przy czyichś samochodach, udając że to ich.

Właściciel Porsche 911 GT2 RS zauważył takie zachowanie z wykorzystaniem jego auta. Ćwicząc na siłowni dostrzegł, że ktoś robi sobie zdjęcia siadając na błotniku jego niemieckiego coupe.

Zrobiła sobie fotkę na Mercedesie SLR McLaren. “Kochanie, ta maska kosztuje 360 tys. zł” (wideo)

Postanowił, że wyjdzie do tego gościa i go skonfrontuje z prawdą. Początkowo próbował „zagrać w jego grę” i przyznał, że to wspaniały samochód.

Porsche 911 GT2 RS 991.2
Porsche 911 GT2 RS 991.2

Problem pojawił się w momencie, w którym poprosił go o otworzenie drzwi, gdyż chciał obejrzeć wnętrze. Młody zaczął kręcić, że kluczyki ma przy sobie jego dziewczyna.

Po chwili prawda oczywiście wyszła na jaw, co wprawiło pozera w zakłopotanie. Prawdziwy właściciel Porsche kazał mu wracać do swojej Hondy Civic.

Porsche 911 GT2 RS generacji 991 to nadal najmocniejszy wariant w historii. Silnik o pojemności 3.8 litra generuje moc 700 koni mechanicznych, która trafia tylko na tylne koła.

Porsche 911 GT2 RS 991.2
Porsche 911 GT2 RS 991.2

Usiadła na Ferrari, żeby zrobić fotkę. Nie miała problemu z tym, że właściciel jest w aucie (wideo)

Czas przyspieszenia od 0 do 100 km/h zajmuje tutaj tylko 2,8 sekundy. Prędkość maksymalna również imponuje, gdyż wynosi aż 340 km/h. Choć niektórzy właściciele twierdzą, że da się pojechać jeszcze szybciej.