Zaparkował swoim Porsche 911 na samej plaży. Był pewny, że napęd go nie zawiedzie (wideo)

Niektórzy wybierając się na plażę muszą zagwarantować sobie miejsce parkingowe jak najbliżej. Nie chce im się nosić wszystkich bagaży przez kilkaset metrów.

Są więc oczywiście tacy, którzy najchętniej zaparkowaliby na samej plaży. Niektórzy tak też robią, co często kończy się koniecznością wzywania pomocy podczas wyjazdu.

Arystokrata z BMW 5 nie potrzebuje parawanów. “Na plażę wjeżdża solidną i mocną bawarką”

Właściciel Porsche 911, którego zobaczysz na załączonym nagraniu wideo, również zaryzykował w ten sposób. Musiał być bardzo pewny napędu w swoim niemieckim aucie.

Jego wybór padł na wariant Turbo S generacji 991. Oznacza to, że mamy tam do czynienia z silnikiem 6-cylindrowym o pojemności 3.8 litra, który generuje moc 560 koni mechanicznych i 700 niutonometrów momentu obrotowego.

Dzięki napędowi na wszystkie koła samochód ten potrafi rozpędzić się od 0 do 100 km/h w 3,1 sekundy. Jego prędkość maksymalna to natomiast 318 km/h.

Młody dorwał się do BMW M5 i poleciał na plażę. Teraz grzecznie czeka aż go wyciągną (wideo)

Jak się okazuje, takie Porsche równie dobrze radzi sobie na piachu. Auto bez większych problemów wyjechało z plaży nie dając właścicielowi powodu do wstydu.