Zaparkował “na styk” swoim Bugatti. “Jeden zły ruch i straci kilkaset tysięcy złotych” (wideo)

Parkowanie równoległe dla niektórych kierowców może być kłopotliwe. Szczególnie gdy musimy to zrobić bardzo blisko krawężnika. Możemy się wtedy obawiać o uszkodzenie felg.

Trzeba się wykazać ostrożnością i precyzją, aby nie narazić się na niepotrzebne koszta naprawy obręczy. Szczególnie, jeśli nasze auto należy do grupy tych bardziej wyjątkowych.

Zaparkował Ferrari F40 jak służbową Skodą Fabią. Milimetry dzieliły go od katastrofy (wideo)

Autor załączonego nagrania wideo był w szoku, gdy zobaczył zaparkowane przy drodze Bugatti. Właściciel Veyrona stanął dosłownie kilka milimetrów od krawężnika.

W tym przypadku bardzo kosztowne byłoby również uszkodzenie samych opon. Wymiana kompletu ogumienia Michelin Pilot Sport PAX w Veyronie na nowy to wydatek około 190 000 złotych.

Trochę więcej, bo około 240 000 złotych musisz zapłacić za komplet nowych felg. Te trzeba wymieniać co 16 000 kilometrów, czyli co cztery wymiany opon.

Przywalił Bugatti Chironem podczas parkowania. “Auto za 20 baniek, a kamera jak w Dacii” (wideo)

Za napęd Bugatti Veyrona odpowiada poczwórnie turbodoładowany silnik W16 o pojemności 8.0 litrów. W standardowej wersji generuje on 1001 koni mechanicznych, dzięki którym może osiągnąć prędkość 407 km/h.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Supercar Fails (@supercar.fails)