Zagapił się i wyjechał na czołówkę. Dachowanie Land Rovera z dzieckiem na pokładzie (wideo)

Niestety, nawet jadąc spokojnie i zgodnie z przepisami nie możemy być pewni tego, czy nie będziemy brali udziału w wypadku. Wystarczy, że trafimy na innego, nieodpowiedzialnego kierowcę.

Właśnie taka sytuacja została uwieczniona wideorejestratorem, z którego nagranie zobaczysz za chwilę. Autor opublikował je ku przestrodze dla innych.

Tragiczne zakończenie brawurowej jazdy. “To było ostatnie wyprzedzanie w jego życiu” (wideo)

Podróżował on ze swoją rodziną Land Roverem Discovery drugiej generacji. Jadąc drogą krajową numer 77 doszło niestety do poważnego wypadku. Oczywiście nie z winy autora nagrania.

W pewnym momencie, jadący z naprzeciwka kierowca Audi A4 postanowił skręcić w lewo. Musiał ustąpić pierwszeństwa, więc zatrzymał się na skrzyżowaniu.

Niestety, nie wszyscy jadący za nim zdążyli w porę zareagować i wyhamować. Kierujący Oplem Vectra, chcąc uniknąć najechania na tył BMW odbił w lewo, prosto pod koła Land Rovera.

Spieszył się, więc zaczął wyprzedzać. Gość z “Renówki” wjechał mu prosto pod koła (wideo)

Uderzenie spowodowało, że brytyjska terenówka wpadła do rowu, gdzie dachowała. Pasażerka Discovery niestety z obrażeniami trafiła do szpitala. Na szczęście, poprawnie zamontowany i solidny fotelik uratował dziecko siedzące na tylnej kanapie.