Z ponad dwoma promilami uciekała policjantom. Chwilę wcześniej spowodowała kolizję (wideo)

Jeśli ktoś podejmuje próbę ucieczki z miejsca zdarzenia, możesz być niemal pewny, że ma coś za uszami. Właśnie taka sytuacja wydarzyła się ostatnio w Bydgoszczy.

Funkcjonariusze kończący jedną z kontroli usłyszeli huk dochodzący z okolicy. Po chwili otrzymali wezwanie o kolizji i ucieczce sprawcy. Policjanci od razu ruszyli na poszukiwania.

Pijany gość blokował drogę i kopał w samochody. “Dostał lepę i od razu przetrzeźwiał” (wideo)

Nie musieli długo czekać, aby zobaczyć na horyzoncie opisywane auto. Czarny Citroen C2 miał na sobie ślady uderzenia, a niestety kobieta, która siedziała za kółkiem, nie zamierzała się zatrzymać.

Po krótkim pościgu udało się zablokować jej drogę ucieczki. Podchodząc do auta policjanci wyczuli od kierującej silną woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało 2,5 promila w wydychanym powietrzu.

Tym razem na szczęście nikomu nic się nie stało. 42-letnia kobieta natychmiast straciła uprawnienia, ale to oczywiście nie koniec jej kłopotów.

Kierowca BUS-a najpierw pomógł zatrzymać uciekiniera, a później… “Nie uwierzysz” (wideo)

Stanie przed sądem, gdzie odpowie między innymi za niezatrzymanie się do kontroli, spowodowanie kolizji i ucieczkę. Grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.

https://youtu.be/zoU92PjBqUw