Wybrał się na nocną rundkę BMW. “Przełączył na benzynę i nie opanował mocy Trójeczki” (wideo)

Zachowanie niektórych kierowców może być naprawdę tajemnicze i trudne do zrozumienia. Autor załączonego nagrania wideo nie potrafi pojąć, co miał na myśli właściciel czarnego BMW.

Miał on z nim do czynienia w czwartek, 24 listopada 2022 roku na ulicy Ryżowej w Warszawie. Posiadacz ciemnego BMW Serii 3 generacji E46 wybrał się na wieczorną przejażdżkę.

78-latek wymusił pierwszeństwo na krzyżówce. Autolaweta wjechała w ludzi na chodniku (wideo)

Najpierw z piskiem opon ruszył spod świateł, gdy zapaliło się zielone światło. Po chwili stracił panowanie nad swoją Bawarą, wpadł w poślizg i wylądował tyłem do kierunku jazdy.

Kawałek dalej dogonił autora nagrania, zatrzymał się na środku drogi i ponownie próbował gwałtownie ruszyć do przodu. Nie mamy pojęcia jaki miał w tym cel.

Kulminacyjny moment miał jednak dopiero nadejść. Po kilku momentach, gdy autor nagrania stał na światłach, ciemne BMW znowu pojawiło się we wstecznym lusterku.

Tym razem jego kierowca wjechał z dużą prędkością na przystanek autobusowy. Tam przeskoczył przez krawężnik, uderzył w barierki i skosił sygnalizator.

Spieszył się, więc zaczął wyprzedzać. Gość z “Renówki” wjechał mu prosto pod koła (wideo)

Po wszystkim po prostu odjechał uszkodzonym autem w siną dal, zostawiając po sobie tablicę rejestracyjną na chodniku. Sprawa została zgłoszona na policję i mamy nadzieję, że funkcjonariusze wkrótce ją wyjaśnią.