Wjechał w ścianę z opon nowym G63 AMG. “Zrobiłbyś to jedynie grając na konsoli” (wideo)

Być może podczas zabawy w grach komputerowych wykonywałeś podobne manewry jak ten, który za chwilę zobaczysz. Bohater tego filmu zrobił to jednak w rzeczywistości.

Znasz to uczucie, gdy w wyścigu nie możesz dogonić swojego rywala i szukasz na to każdego sposobu? Jesteś gotowy nawet zagrać nie fair i przejechać kilka zakrętów skrótem.

Nie czekał, aż laweciarz zamontuje najazdy. “Nowe AMG G 63 poradzi sobie bez nich” (wideo)

Właśnie taka sytuacja ma miejsce na nagraniu. Kierujący Mercedesem-AMG G 63 chciał pokonać swojego przeciwnika zasiadającego za kółkiem McLarena 765 LT.

Uznał, że jego Gelenda jest na tyle wytrzymała, że poradzi sobie z uderzeniem w ścianę opon. Nie myśląc nad tym zbyt długo gość po prostu to zrobił.

Polecamy wszystkim obejrzenie pozostałych nagrań z udziałem Mercedesa-AMG G 63 na tym kanale. Autor poddaje to auto naprawdę niestandardowym testom wytrzymałościowym.

Myśleli, że tylko koparką da się tam wjechać. “Dla Mercedesa-AMG G 63 to bułka z masłem” (wideo)

Dla przypomnienia, Mercedes-AMG G 63 skrywa pod maską podwójnie turbodoładowany silnik V8 o pojemności 4.0 litrów. Generuje on 585 koni mechanicznych oraz 850 niutonometrów. Czas przyspieszenia od 0 do 100 km/h wynosi tutaj 4,5 sekundy.