Uznał, że skoro G-Klasa jest taka dobra, to przejedzie nawet przez bagno. Mylił się (wideo)

Wielu miłośników motoryzacji ma swoje wymarzone samochody. Często mogą je niestety jedynie podziwiać w sieci na zdjęciach czy nagraniach wideo.

Pojawia się więc oburzenie gdy jakiś „bogaty youtuber” kupuje takie auto i traktuje je w nienajlepszy sposób. Przeprowadzając na przykład intensywne testy wytrzymałości.

Nie czekał, aż laweciarz zamontuje najazdy. “Nowe AMG G 63 poradzi sobie bez nich” (wideo)

Być może kojarzysz już czerwoną G-Klasę widoczną na załączonym nagraniu wideo. Autor filmów na przykład zjeżdżał już nią z lawety bez najazdów i przebijał się przez ścianę opon.

Tym razem mamy dla Ciebie nagranie z krótkiej próby w terenie. Właściciel stwierdził, że skoro samochód ten jest tak dobry w off roadzie, to poradzi sobie również z bagnem.

Niestety, po wjechaniu w takie miejsce z dużą prędkością auto po prostu ugrzęzło. Trzeba było je stamtąd wyciągać ciężkim sprzętem. Na szczęście, silnik nadal pracował.

Wjechał w ścianę z opon nowym G63 AMG. “Zrobiłbyś to jedynie grając na konsoli” (wideo)

Pod maską Mercedesa-AMG G 63 pracuje podwójnie turbodoładowana jednostka V8 o pojemności 4.0 litrów. Generuje ona moc 585 koni mechanicznych i 850 niutonometrów momentu obrotowego. Sprint od 0 do 100 km/h na asfalcie zajmije tylko 4,5 sekundy.