“Ukarał” go za zbyt wolne wyprzedzanie. “Trzeba mieć IQ pantofelka, żeby takie coś robić” (wideo)

Wjeżdżając na drogę szybkiego ruchu musisz pamiętać, żeby zawsze wyciskać ze swojego samochodu ostatnie poty. W przeciwnym wypadku możesz się stać ofiarą agresji ze strony tych, którzy spieszą się bardziej niż inni.

Oczywiście piszemy to z dużym przymrużeniem oka. Ale niestety są tacy użytkownicy ruchu, którzy biorą to chyba na poważnie i zawsze pędzą na złamanie karku.

Niecierpliwy koleś z Forda zabłysnął inteligencją. “On nie wytrzyma 10 s bez wyprzedzania” (wideo)

Jedną z takich osób jest kierowca Volkswagena Arteona, którego zobaczysz na załączonym nagraniu wideo. Autor filmu wyprzedzał akurat ciężarówkę, ale najwidoczniej robił to zbyt wolno.

Właściciel Arteona „usiadł” mu na tylnym zderzaku, mrugał światłami drogowymi i gestykulował. Chciał tym samym pokazać swoje niezadowolenie, że ktoś miał czelność zjechać na lewy pas.

Autor filmu odpowiedział mu gestem postukania się w głowę, co jeszcze bardziej rozjuszyło gościa z Volkswagena. Dalsze jego popisy możesz zobaczyć na nagraniu.

Agresor z BMW M3 się doigrał. Jego popisy na A1 nagrodzono zabraniem prawka na 6 msc (wideo)

Tego typu zachowanie jest niedopuszczalne na drogach, ale niestety takie sytuacje zdarzają się coraz częściej. Wielu kierowców potrzebuje najwidoczniej wizyty u specjalisty.