Tiktoker parkuje swoje BMW gdzie popadnie. “To nie mandat, tylko opłata za parking VIP” (wideo)

Wszyscy doskonale wiemy, że w największych miastach brakuje miejsc parkingowych dla samochodów. Kierowcy muszą się nieźle nakombinować, aby znaleźć wolną przestrzeń.

Niektórzy jednak nie mają z tym żadnych problemów. Tak jak chociażby autor załączonego nagrania wideo, właściciel szarego BMW M4 Competition G82.

Gość z Koenigsegga za 28 mln zł parkuje jak chce. “Mandat 450 zł traktuje jako abonament” (wideo)

Otwarcie chwali się on w sieci, że parkuje swoje auto w miejscach niedozwolonych. On nie traktuje mandatów jako karę, tylko jako „opłatę za parking VIP”.

Jak podaje jeden z brytyjskich portali, w 2021 roku nałożono na niego mandaty na łączną kwotę 7 000 funtów, czyli około 38 200 złotych. W tym samym artykule czytamy, że mężczyzna jest w stanie zarobić w sieci nawet 100 000 funtów miesięcznie (545 000 złotych).

Przy takich kwotach faktycznie zapłacenie 40 000 złotych rocznie za mandaty może nie robić na nim wrażenia. Jak sam podkreśla, wybiera takie miejsca, w których niczego nie blokuje i nikomu nie przeszkadza.

Kupił najmocniejsze Porsche 911. Myślał, że może parkować gdzie chce, “a tu zdziwko” (wideo)

W razie czego jest w stanie też dość szybko „uciec przed konsekwencjami”. Pod maską jego BMW pracuje 3.0 litrowy silnik R6 o mocy 510 koni mechanicznych, który pozwala na przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 3,9 sekundy.

@mrlukedes

VIP parking #rich #foryoupage

♬ AirplaneMode – BONES