Tak się “bawią” Rosjanie w mieście. Driftują BMW między sobą i strzelają z broni na stacji (wideo)

Stacja benzynowa to miejsce podwyższonego ryzyka. Klienci powinni stosować się do wszelkich obostrzeń, takich jak chociażby zakazu palenia czy nawet korzystania z telefonu komórkowego podczas tankowania.

Niewiele trzeba, aby stworzyć ogromne zagrożenie dla siebie oraz innych. W miejscu, w którym magazynowana jest tak duża ilość materiałów łatwopalnych ryzyko jest ogromne.

Prośby o zgaszenie “peta” nic nie dała. Pracownik stacji benzynowej stracił cierpliwość (wideo)

Niejednokrotnie widzieliśmy już nagrania, na których pracownicy stacji benzynowej bezlitośnie temperowali nieposłusznych klientów. Użycie gaśnicy w stosunku do osoby palącej papierosa to nic nowego.

Bohaterowie załączonego nagrania wideo wykazali się jeszcze większą bezmyślnością i po prostu czystą głupotą. Uznali, że mogą robić na stacji co im się podoba.

Kierowca BMW M3 F80 zaczął kręcić bączki dookoła BMW M5 E60. Jakby tego było mało, pasażer wystawił przez okno broń i zaczął z niej strzelać w powietrze. Ciężko jest nam sobie wyobrazić coś bardziej durnego.

Jakby tego było mało, obaj kierowcy wyjechali na miasto kompletnie bez tablic rejestracyjnych. Być może wydaje im się, że zapewni im to anonimowość i bezkarność.

Tak się ucieszył, gdy zobaczył niższe ceny paliw, że zaczął driftować na stacji swoim AMG (wideo)

Pod maską M3 Competition pracuje silnik R6 o pojemności 3.0 litrów, który generuje 450 koni mechanicznych. M5 E60 to natomiast legendarne V10 o pojemności 5.0 litrów i mocy 507 koni mechanicznych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez @f8xgang