Starsza Pani wybrała się Porsche 911 na zakupy. 2 razy przytarła stojące obok BMW M8 (wideo)

Czasu nie da się oszukać i niestety z wiekiem nasza motoryka słabnie. Nie zauważamy pewnych rzeczy i robimy znane nam doskonale czynności po prostu gorzej.

Tyczy się to również kierowców. Niestety w pewnym momencie nadchodzi taki moment, w którym powinniśmy się zastanowić, czy wsiadanie za kółko jest dla nas oraz dla innych bezpieczne.

Próbując wyjechać z parkingu dwa razy uderzyła w Audi. Policjanci już ją “namierzają” (wideo)

Pewna starsza pani, którą zobaczysz na załączonym nagraniu wideo, udowodniła, że z jej ostrożnością nie jest już najlepiej. Autor filmu był świadkiem, jak dwukrotnie uderzyła swoim Porsche 911 w zaparkowane obok BMW.

Jak sam informuje w opisie, rozpoczął nagrywanie dopiero po zauważeniu pierwszego kontaktu z M8 Competition Gran Coupe. Chciał uwiecznić numery rejestracyjne i przekazać informację policji.

Wtedy niespodziewanie doszło do drugiego obtarcia. Na szczęście funkcjonariuszom udało się zidentyfikować sprawczynię. Mamy nadzieję, że następnym razem ostrożniej będzie prowadziła swoje czerwone cabrio.

Zaparkował Bugatti kilka centymetrów od haka Mercedesa-AMG. Miał w tym powód (wideo)

Auto widoczne na nagraniu to Porsche 911 Carrera S generacji 997 po liftingu. Oznacza to, że za napęd odpowiada tam bokser o pojemności 3.8 litra, który generuje moc 385 koni mechanicznych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez John Shieh (@drjohnshieh)