Skodziarz przesadził z optymizmem. Uciekł na pobocze, by nie zaliczyć czołówki z BMW (wideo)

Niestety, w sieci bardzo często pojawiają się nagrania z wideorejestratorów, ukazujące bardzo niebezpieczne manewry wyprzedzania. Teraz mamy do czynienia z kolejną tego typu sytuacją.

Jej głównym bohaterem jest właściciel srebrnej Skody Superb w wersji kombi. Dość mocno się przeliczył próbując wyprzedzić samochód autora nagrania.

Tragiczne zakończenie brawurowej jazdy. “To było ostatnie wyprzedzanie w jego życiu” (wideo)

Miał nadzieję, że uda mu się zakończyć manewr zanim zrówna się z nadjeżdżającym z naprzeciwka BMW X5. Niestety, tak się nie stało i kierujący Skodą musiał uciekać na pobocze, aby nie doszło do zderzenia czołowego.

Chwilę przed Skodą taki sam manewr wykonał kierowca Mercedesa. On również wystraszył właściciela BMW, który musiał wyhamować i postanowił uciec na prawo.

Pomijamy już nawet fakt, że w tym miejscu wyprzedzanie jest zabronione. Kierowcy zignorowali linię ciągłą i wydawało im się, że skoro są na prostej drodze, to mogą wszystko.

Karygodne zachowanie kierowcy. “Wyprzedzał nawet gdy nie było miejsca. Na czołówę” (wideo)

Tym razem na szczęście nikomu nic się nie stało, ale niewiele brakowało do tragedii. Mamy nadzieję, że nagranie zostanie wysłane na policję i funkcjonariusze odpowiednio ukarają kierowców.