Rozpakował nowe Porsche 911 GT3 jak prezent pod choinką. Wybór padł na piękny kolor (wideo)

Zanim auto trafi w ręce klienta, musi ono zostać przewiezione z fabryki do salonu. Na czas transportu trzeba je w odpowiedni sposób zabezpieczyć, aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia.

Gdy dany samochód pojawi się już w salonie, trzeba go „rozpakować”. Zazwyczaj ma on na sobie mnóstwo folii, pokrowiec i pianki zabezpieczające przed uderzeniem.

Kilogramy folii i kartonu w każdym nowym Mercedesie Klasy S. On to musi wyrzucać (wideo)

W sieci można znaleźć sporo nagrań wykonanych podczas takich czynności. Najwidoczniej dla wielu miłośników motoryzacji oglądanie tego jest satysfakcjonujące.

Na załączonym filmie zobaczysz proces „unboxingu” nowego Porsche 911 GT3 generacji 992. Właściciel tego egzemplarza zdecydował się na zakup auta w kolorze z gamy Paint To Sample o nazwie Viola Metallic.

Porsche 911 GT3 Viola Metallic PTS
Porsche 911 GT3 Viola Metallic PTS

Za napęd w tym wariancie 911 odpowiada wolnossący silnik 6-cylindrowy o pojemności 4.0 litrów. Generuje on moc 510 koni mechanicznych oraz moment obrotowy wynoszący 470 niutonometrów.

W egzemplarzu ze skrzynią PDK czas przyspieszenia od 0 do 100 km/h wynosi zaledwie 3,4 sekundy. Maksymalna prędkość, do jakiej będziesz w stanie się rozpędzić to 320 km/h.

Przed wydaniem auta klientowi trzeba było zrobić unboxing. To 1 z 63 Lamborghini (wideo)

W polskich salonach Porsche, cena modelu 911 GT3 992 startuje od 946 000 złotych. Dopłata do lakieru z palety PTS to dodatkowe 50 806 złotych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Jordan Sanford (@jordantsanford)