“Rajdowiec” w starym Audi A4 grubo przesadził. “Taki to powinien się przesiąść do PKS-u” (wideo)

Kierowcy, którzy się spieszą lub są żądni emocji, zazwyczaj przekraczają dozwoloną prędkość. Często jednak utrudnia im to masa ludzi prowadzących swoje auta zgodnie z przepisami.

Są oni zmuszeni więc do wykonywania manewru wyprzedzania, co jest kolejną okazją do zrobienia czegoś nielegalnego. Najwidoczniej, niektórym sprawia to przyjemność.

Nie tracił czasu i wyprzedzał poboczem. “W matowym BMW czuł się jak w batmobilu” (wideo)

Na twarzy gościa z Audi A4 B6 chyba też pojawia się uśmiech w momencie wykonywania zakazanych rzeczy. Na załączonym nagraniu wideo zobaczysz jego popis.

Dwukrotnie postanowił wyprzedzić inne auta poboczem. Przelatując z dużą prędkością prawą stroną stworzył ogromne zagrożenie. Szczególnie podczas swojej drugiej próby.

Tam, wykonał to dodatkowo w pobliżu skrzyżowania i przejścia dla pieszych. Zbliżała się do niego akurat kobieta i mało brakowało, aby została przez niego potrącona.

Urządzili sobie “spacer” na autostradzie. Gość w Audi RS3 akurat wyprzedzał poboczem (wideo)

Mamy nadzieję, że autor nagrania zgłosił sprawę na policję. Kierowców, którzy w ten sposób się zachowują należy mocno utemperować, bo to tylko kwestia czasu zanim doprowadzą do tragedii.