Przekręcił kamerę, bo wiedział, że go wyprzedzi. “Na takich blachach może wszystko” (wideo)

Funkcjonariusze policji powinni świecić przykładem i nie łamać przepisów. Niestety, od czasu do czasu im się to zdarza, co oczywiście wywołuje oburzenie w społeczeństwie.

Czasami taki policjant ponosi konsekwencje swojego nieprawidłowego zachowania. Zdarzają się też sytuacje, w których uchodzi im to na sucho.

Policjanci wyprzedzili go na przejściu. Od razu krzyknął “rekord widjoł”, gdy to zobaczył (wideo)

Na załączonym nagraniu wideo możesz zobaczyć manewr jednego z funkcjonariuszy. Wyprzedził on autora filmu na przejściu dla pieszych, za co oczywiście grozi surowa kara.

Zgodnie z obecnie panującym taryfikatorem, taki kierowca powinien otrzymać mandat w wysokości 1500 złotych. Oprócz tego, do jego konta przypisywanych jest aż 15 punktów karnych.

Kierujący nawet przewidział, że taka sytuacja będzie miała miejsce. Możemy zobaczyć jak tuż przed wykroczeniem przekręca delikatnie kamerę w lewo.

Wyprzedził radiowóz na przejściu dla pieszych. Policjanci nie mogli tego tak zostawić (wideo)

Internauci żartobliwie komentują numery rejestracyjne radiowozu. Są tam widoczne znaki „BO55”, co niektórzy interpretują jako „boss”. Skoro więc mamy do czynienia z „szefem”, to chyba wszystko mu wolno.