Pracownik Mercedesa chyba szuka nowej roboty. Opublikował w sieci zdjęcia nowej Klasy E (2023)

Bardzo często, zanim samochód będzie miał swoją oficjalną premierę, do sieci wyciekają jego zdjęcia. Tym razem mamy do czynienia z fotografiami przedstawiającymi nowego Mercedesa Klasy E.

Któryś z pracowników fabryki wykonał po kryjomu zdjęcie przedniej części nadwozia nowej E Klasy. Widzimy, że producent zdecydował się zastosować odmienny kształt reflektorów niż w Klasie C oraz S.

Tak ma wyglądać nowy Mercedes-Benz Klasy E W214. “Wygląda jak pomniejszona S-Klasa”

Będzie więc dużo łatwiej rozróżnić nam te modele na ulicy. Nie było to wcale takie proste w przypadku poprzednich generacji. Wielu miłośników motoryzacji narzekało na to, że samochody te były do siebie zbyt podobne.

Mercedes-Benz Klasy E 2023
Mercedes-Benz Klasy E 2023

Pojawiło się również zdjęcie ukazujące fragment deski rozdzielczej. Widzimy tam ekran o nieco innych proporcjach niż w Klasie C oraz S. Tego również nikt się chyba nie spodziewał.

Zapamiętaj ten dźwięk, bo już go nie uświadczysz. To ostatnia szansa na zakup E Klasy z V8 (wideo)

Nowy Mercedes Klasy E najprawdopodobniej zadebiutuje jeszcze przed końcem roku 2022, ewentualnie na początku przyszłego roku. Generacja W214 będzie napędzana głównie 4-cylindrowymi silnikami i w ofercie nie zabraknie hybryd.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Stephen (@dererlkoenigpaparazzi)