Parkingowy zlał się potem. Nie mógł zamknąć drzwi w Pagani Huayra wartym 11 mln zł (wideo)

Mogłoby się wydawać, że parkingowi w najlepszych hotelach na świecie mają świetną robotę. Każdego dnia mają styczność z naprawdę ciekawymi samochodami swoich klientów.

Praca ta bywa jednak również piekielnie stresująca. Ogromna odpowiedzialność podczas przestawiania aut wartych miliony złotych potrafi dać w kość.

Parkingowy podstawił mu Lamborghini należące do kogoś innego. “Ale to nie jest mój wóz” (wideo)

Na załączonym nagraniu wideo zobaczysz nieprzyjemną sytuację, w której znalazł się jeden z parkingowych. Jego zadaniem było przeparkowanie Pagani Huayra, auta wartego około 11 milionów złotych.

Po wyjściu z auta nie był jednak w stanie zamknąć drzwi. Wydawało się, że doszło do uszkodzenia któregoś z zawiasów, gdyż nie był on w stanie zatrzasnąć zamka.

W komentarzach pod nagraniem można przeczytać wiadomości, że auto już przyjechało do hotelu w takim stanie. Tak czy siak, parkingowy przeżył wielki stres. Tym bardziej, że auto przyciągało wzrok mnóstwa ludzi.

Parkingowy nie miał dobrych wieści. Zniszczono zderzak w jego Ferrari wartym 2 mln zł (wideo)

Pagani Huayra to jedno z najpiękniej narysowanych aut w historii. Dbałość o szczegóły jest na najwyższym poziomie. Za napęd odpowiada tam 6.0 litrowy silnik V12 biturbo, który w zależności od wersji generuje od 730 do nawet 840 koni mechanicznych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez SupercarsofLondon (@supercarsoflondon)