Nowy elektryczny model Smarta na zdjęciach. „Za przeciek odpowiedzialni są Chińczycy”

Marka Smart, którą z pewnością kojarzysz z produkcji jednych z najmniejszych samochodów na świecie, całkiem niedawno zabrała się ponownie do pracy. Jej efektem było zaprezentowanie modelu o nazwie #1.

Kilka chwil później, swą premierę miała również usportowiona odmiana. Standardowo już dla Smarta, przygotowano ją we współpracy z niemieckim tunerem Brabus.

Smart #3
Smart #3

Smart #1 Brabus Performance Edition (2022) już prawie oficjalnie. Na cztery koła trafia 440 KM

Teraz mamy pierwsze zdjęcia drugiego modelu Smarta, który wkrótce zostanie zaprezentowany. Jego wizerunek możemy podziwiać dzięki chińskiemu urzędowi patentowemu, który opublikował fotografie.

Wbrew logice, auto nie nosi nazwy Smart #2, a Smart #3. Jest to kompaktowy crossover, oczywiście z napędem elektrycznym. Zbudowano go na platformie produkcji Geely.

Smart #3
Smart #3

Oficjalnie jeszcze tego nie potwierdzono, ale najprawdopodobniej będzie tutaj taki sam silnik jak w #1. Mowa zatem o mocy 272 koni mechanicznych, która trafi na tylne koła.

Smart #1 (2023) oficjalnie. Na tylną oś trafiają 272 KM, a na baterii przejedziesz 440 km (wideo)

Mamy nadzieję, że już wkrótce Smart przedstawi nam oficjalną informację prasową. Wtedy oficjalnie dowiemy się więcej na temat tego modelu, o czym oczywiście Cię poinformujemy.