Nowy Amarok poprawiony przez firmę Delta4x4. Będziesz mógł nim wjechać gdzie zapragniesz

Druga generacja Volkswagena Amaroka została nam zaprezentowana na początku lipca 2022 roku. Samochód jest technologicznym bliźniakiem nowego Forda Rangera.

Jego produkcja, która odbywa się w RPA, ruszyła we wrześniu 2022 roku. Póki co nie znamy jednak jeszcze ani jego cennika, ani dokładnej daty wprowadzenia go do sprzedaży.

Volkswagen Amarok Delta4x4
Volkswagen Amarok Delta4x4

Nowy Volkswagen Amarok (2022) oficjalnie. Pod maską 302-konny silnik 2.3 l z Focusa RS (wideo)

Nie przeszkodziło to natomiast firmie Delta4x4 aby stworzyć pakiet dla tego modelu. Postanowili oni jeszcze mocniej wykorzystać potencjał terenowy tego pickupa.

Zmodyfikowane zawieszenie zapewnia aż 150 milimetrów dodatkowego prześwitu. W poszerzonych nadkolach znalazło się natomiast miejsce dla ogromnych kół, które nie zawiodą kierowcy w żadnych warunkach.

Volkswagen Amarok Delta4x4
Volkswagen Amarok Delta4x4

Jest też dodatkowe oświetlenie LED i liczne akcesoria, które przydadzą się w terenie. Delta4x4 doskonale wie jak poprawić właściwości terenowe samochodów.

Dojedziesz nim na koniec świata. Oto Volkswagen Multivan z akcesoriami od Delta 4×4

Mogliśmy już na przykład podziwiać projekt bazujący na nowym Multivanie. Pakiet dla Volkswagena Amaroka ma trafić na rynek w 2023 roku. Wydaje nam się, że będzie to strzał w dziesiątkę.