Możesz już zamawiać Jeepa Avenger 1st Edition. Cena wyjątkowej edycji startuje od 189 700 zł

Pierwszy w pełni elektryczny model Jeepa wkracza na polski rynek. Producent otworzył właśnie możliwość zamówień specjalnej wersji 1st Edition.

Wyróżnia się ona bogatym wyposażeniem standardowym. Kierowca będzie mógł skorzystać między innymi z: czujników parkowania i kamery 360, wyświetlaczy cyfrowego kokpitu i systemu multimedialnego czy bezdotykowego otwierania tylnej klapy.

Jeep Avenger 1st Edition
Jeep Avenger 1st Edition

Oto Jeep Avenger (2022). Będą go budować w Polsce. W mieście przejedziesz nim do 550 km

Z zewnątrz auto wyróżnia się 18-calowymi felgami i dwukolorowym nadwoziem. Dach w ciemnym kolorze Volcano można połączyć z szarym lub żółtym lakierem na reszcie nadwozia. Można też zamówić Avengera pokrytego w całości czarną barwą Volcano.

Za napęd odpowiada silnik elektryczny o mocy 156 koni mechanicznych, który umieszczono na przedniej osi. W podwoziu zamontowano akumulatory o pojemności 54 kWh, które zapewnią do 400 kilometrów zasięgu w cyklu mieszanym i do 550 kilometrów w cyklu miejskim (WLTP).

Jeep Avenger
Jeep Avenger
Jeep Avenger
Jeep Avenger

Ładowanie może się odbywać z maksymalną mocą 100 kW, dzięki czemu uzupełnienie poziomu baterii do 80% to tylko 34 minuty. Każde 3 minuty ładowania to dodatkowe 30 kilometrów zasięgu.

Jeep Avenger już prawie oficjalnie. Elektryczny SUV ma 400 km zasięgu i zbudują go w Tychach

Jeep Avenger 1st Edition został w Polsce wyceniony na 189 700 złotych. Wkrótce poznamy również cennik standardowych wersji wyposażenia, które z pewnością będą bardziej przystępne.