Ma pecha, bo jest za duży do Lamborghini. Nawet nie otwiera drzwi kiedy do niego wsiada (wideo)

Supersamochody zazwyczaj nie są autami o sporych wymiarach. Niestety, niektórzy kierowcy, którym natura nie żałowała wzrostu, nie zawsze są w stanie się pomieścić.

Bohater załączonego nagrania wideo jest jedną z takich osób. Wysoki mężczyzna o wzroście przekraczającym 200 centymetrów ma problemy z zajęciem miejsca w Lamborghini.

Zabrał kumpla na przejażdżkę McLarenem. “Gość taki duży, że się w nim nie zmieścił” (wideo)

Zaprezentował to na przykładzie modelu Aventador SVJ Roadster. Gość ma tak długie nogi, że nawet nie musi otwierać podnoszonych drzwi, żeby wejść do środka.

Później jest już tylko gorzej. Głowa wystaje mu ponad obrys przedniej szyby, co z pewnością będzie bardzo uciążliwe i niebezpieczne podczas jazdy.

Całe nagranie nakręcono oczywiście trochę pół żartem, pół serio. Jesteśmy przekonani, że po odpowiednim ustawieniu fotela udałoby się znaleźć lepszą pozycję za kierownicą.

Kupując Koenigsegga za 23 miliony zł musisz być sprawny fizycznie, bo się ośmieszysz (wideo)

Za napęd takiego Aventadora odpowiada wolnossący silnik V12 o pojemności 6.5 litra. Generuje on moc 770 koni mechanicznych, co pozwala na przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 2,8 sekundy i rozwinięcie elektronicznie ograniczonej prędkości 351 km/h.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez GMK 🏎 (@gmk001)