Lamborghini Huracan Sterrato (2022) już prawie oficjalnie. Włosi pokazali zdjęcia przed premierą

Premiera ostatniego czysto spalinowego Lamborghini ma się odbyć dopiero 30 listopada. Włoski producent zdecydował się jednak już teraz zaprezentować nam jego zdjęcia.

Zgodnie z wszelkimi oczekiwaniami, jest to kolejny wariant najmniejszego modelu, czyli Huracana. Zadowoli on osoby, które uwielbiają zjeżdżać z utwardzonych dróg.

Lamborghini Huracan Sterrato
Lamborghini Huracan Sterrato

Terenowe Porsche 911 oficjalnie zapowiedziane. Wiemy już jak się nazywa i kiedy zadebiutuje

Lamborghini Huracan Sterrato to jeden z przedstawicieli świeżego gatunku uterenowionych supersamochodów. Podobną propozycję już wkrótce wprowadzi do swojej oferty również Porsche.

Pod względem wizualnym od razu odróżnisz wariant Sterrato od pozostałych Huracanów. Jest większy prześwit, poszerzenia nadkoli, dodatkowe oświetlenie, relingi dachowe i dodatkowy wlot powietrza na dachu.

Lamborghini Huracan Sterrato
Lamborghini Huracan Sterrato
Lamborghini Huracan Sterrato
Lamborghini Huracan Sterrato

Na oficjalne dane techniczne musimy jeszcze poczekać. Za napęd z pewnością odpowiada wolnossący silnik V10 o pojemności 5.2 litra, ale nadal nie wiemy o jakiej mocy.

Kryzys nie dotyczy Lamborghini. W 2022 kupiono już 7430 aut. Nadchodzi ostatni model spalinowy

Wszystko stanie się jasne już 30 listopada 2022 rok. Dokładnie wtedy, podczas wydarzenia Art Basel w Miami odbędzie się oficjalna premiera Lamborghini Huracana Sterrato.