Kierowca BMW M3 trafił w górach na “pociąg” Porsche 911 GT3. “Trzeba wyciszyć radio” (wideo)

Za dzieciaka jeździłeś zapewne ze swoją paczką na rowerach po osiedlu. Teraz nadal możemy to robić, ale mamy nieco większe możliwości, więc może to wyglądać nieco inaczej.

Niektórzy mają na tyle szczęścia, że ich spotkania ze znajomymi prezentują się tak, jak na załączonym nagraniu wideo. Przejażdżka sportowymi autami o zachodzie słońca po górskich serpentynach to spełnienie marzeń.

Pojechał różowym Lamborghini w góry. Musiał “pójść bokiem” jak zobaczył serpentyny (wideo)

Panowie postanowili wybrać się na „spacer” kilkoma egzemplarzami Porsche 911 GT3. Autor nagrania dołączył do nich za kółkiem BMW M3 E92.

Dźwięki silników, szczególnie podczas przejazdów przez tunele, przyprawiają o ciarki. Malownicze krajobrazy tylko potęgują motoryzacyjne emocje.

Porsche 911 GT3 generacji 991 skrywa pod tylną pokrywą 6-cylindrowy silnik typu bokser. W zależności od rocznika ma on pojemność 3.8 lub 4.0 litra i generuje 475 lub 500 koni mechanicznych.

Kierowcy Porsche 911 GT3 pojechali poszaleć po górskich drogach. Jeden wrócił bez auta (wideo)

Pod maską BMW M3 E92 pracuje wolnossące V8 o pojemności 4.0 litrów. Na tylną oś trafia 420 koni mechanicznych oraz 400 niutonometrów, które potrafią rozpędzić auto od 0 do 100 km/h w 4,9 sekundy.