Jeździ nocą BMW i straszy strzałami z wydechu. “Niektórzy myślą, że Putin wchodzi” (wideo)

Wśród młodych kierowców, którzy interesują się tuningiem, kilka modyfikacji cieszy się większą popularnością niż inne. W ostatnich latach zdecydowanie są to tak zwane „pops & bangs”.

W niektórych samochodach taki „efekt” pojawia się seryjnie. Nie ma jednak większego problemu, aby coś takiego znalazło się w innym, nawet dużo starszym aucie.

Wycisnął z Audi RS3 520 KM. Ma głośniejszy wydech i nie brakuje “pops and bangs” (wideo)

Chodzi po prostu o strzały z wydechu, które dla właścicieli tych aut wydają się być atrakcyjne. Niestety, często jest to błędne przekonanie i czasami po prostu ktoś z tym mocno przesadza.

Tak jak chociażby posiadacz białego BMW Serii 3 generacji E92. Został on nagrany przez jednego z mieszkańców Kalisza, jak przejeżdża nocą pod kamienicami i specjalnie wywołuje niepotrzebny hałas.

Niektóre osoby, szczególnie te starsze, mogą w nieprawidłowy sposób zinterpretować te dźwięki. Momentami przypominają one strzały z broni, co w dzisiejszych czasach nie jest ani trochę pożądane.

W przypadku tej generacji BMW Serii 3 producent zapewniał bardzo szeroką gamę silników. Od 2.0 litrowych 4-cylindrówek o mocy 143 koni mechanicznych, aż po 4.0 litrowe V8 generujące 420 koni mechanicznych.

Rosjanin nowego auta nie kupi, ale trafił wydech do swojego M5. “Strzałów mu było mało” (wideo)

Nie brakowało też 4- i 6-cylindrowych diesli o mocy nawet do 286 koni mechanicznych. Nie wiemy jednak z jaką dokładnie wersją silnikową mamy do czynienia w tym przypadku.