Był szczęśliwy, że kupił nową Corvette C8. “Nie powiedzieli mu, by nie jeździł w deszczu” (wideo)

Zakup wymarzonego samochodu sportowego to moment, na który wyczekuje wielu miłośników motoryzacji. Gdy już on nadejdzie, możemy się w pewnych sytuacjach poczuć zawiedzeni.

Podobnie jak świeżo upieczony właściciel nowej Corvette C8, autora załączonego nagrania wideo. Wydając kupę kasy na amerykańskie sportowe auto liczył na same przyjemności.

Jeszcze żadna nie trafiła do klienta, a już zdążyli ją rozbić. Pierwsza Corvette Z06 C8 poległa

Niestety, podczas jednej ze swoich przejażdżek trafił na ulewne opady deszczu. Był w szoku, gdy w pewnym momencie spojrzał w swoje lusterko wsteczne.

Corvette C8 Stingray 2021
Corvette C8 Stingray 2021 przód

Do komory silnika zaczęła się dostawać woda i to w dość dużych ilościach. Właściciel auta jest z tego powodu przerażony i nie do końca wie co o tym myśleć.

Za napęd Corvette C8 odpowiada silnik V8 o pojemności 6.2 litra. Na europejskich rynkach generuje on 482 konie mechaniczne, zaś w pozostałych zakątkach świata aż 502 konie mechaniczne.

Chevrolet pozwoli klientom na ubrudzenie rąk. Silnik do Corvette Z06 możesz złożyć sobie sam

Samochód ten potrafi rozpędzić się od 0 do 100 km/h w 3,5 sekundy. Jest też jeszcze szybsza wersja Z06, gdzie jednostka napędowa ma 5.5 litra i generuje 679 koni mechanicznych. Tutaj sprint do setki trwa 2,7 sekundy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez BadboyAK (@batmobile___3.7)