Będziesz przerażony gdy zobaczysz tego Rolls-Royce’a Phantoma w lusterku. “Ale dziad” (wideo)

Marka Rolls-Royce daje swoim klientom naprawdę szerokie pole do popisu jeśli chodzi o konfigurację. Mają oni prawie że nieograniczone możliwości doboru kolorów i materiałów.

Mimo tego, niektórzy właściciele dodatkowo korzystają z usług firm tuningowych. Wtedy można stworzyć coś takiego, jak Rolls-Royce Phantom widoczny na załączonym nagraniu wideo.

Mansory nie brakuje pomysłów na modyfikacje G-Klasy. Teraz upodobnili ją do Rolls-Royce’a

Auto jest dziełem marki Mansory, która wyciągnęła z tej brytyjskiej limuzyny więcej „drapieżności”. Czarne nadwozie, czarne felgi i obniżone zawieszenie robią ogromne wrażenie.

Tylko w kilku miejscach na zewnątrz znajdziesz miedziane akcenty. Zupełnie inaczej jest wewnątrz, gdzie zapanowała pomarańczowa skóra. Takie połączenie kolorystyczne może się podobać.

Pod maską pracuje silnik V12 o pojemności 6.75 litra. Generuje on 610 koni mechanicznych oraz 950 niutonometrów momentu obrotowego. To wystarczające, aby przyspieszenie od 0 do 100 km/h zajęło około 5 sekund.

Rolls-Royce Dawn od Mansory. Jest mrocznie, subtelnie i z klasą, dopóki nie opuścisz dachu

Wrażenie oczywiście robi również cena tego egzemplarza. Mamy tutaj do czynienia z samochodem, który jest warty 975 000 euro. Biorąc pod uwagę obecny kurs tej waluty, wychodzi nam ponad 4 500 000 złotych.